Nacionalinė dailės galerija

Konstitucijos pr. 22, LT-08105, Vilnius
info@ndg.lt
www.ndg.lt  

 

Budėtojas (8 5) 219 5964
Kasa (8 5) 219 5960  

 

 

Dr. Lolita Jablonskienė Vedėja

(8 5) 212 2888

lolita@ndg.lt

 

Lauryna Balkytė Projektų vadybininkė

(8 5) 219 5964

lauryna@ndg.lt

Ekspozicijų ir parodų skyrius  

 

Dr. Giedrius Gulbinas Vedėjas

(8 5) 2195965

giedrius@ndg.lt

 

Eglė Mikalajūnė Vyr. kuratorė

(8 5) 212 2997

egle@ldm.lt

 

Povilas Šnaras Vyr. edukatorius

(8 5) 219 5961

povilas@ndg.lt

 

Eglė Nedzinskaitė Vyr. edukatorė 

(8 5) 219 5961

egle.nedzinskaite@ndg.lt

 

Renata Vičinienė Ekskursijų vadovė

(8 5) 219 5961

 

Austėja Tavoraitė Ekskursijų vadovė

(8 5) 219 5961

 

Mindaugas Reklaitis Architektas

(8 5) 219 5962

 

Mantas Kišonas IT sistemos inžinierius ekspozicijoms ir parodoms

(8 5) 219 5964

mantas@ndg.lt

 

Informacijos skyrius    
Dr. Ieva Mazūraitė-Novickienė Vedėja

(8 5) 212 2997

ieva@ndg.lt

 

Eglė Juocevičiūtė Vyr. kuratorė

(8 5) 212 2997

eglej@ldm.lt

 

Ernestas Parulskis Vyr. kuratorius

(8 5) 212 2997

ernestas@ndg.lt

 

Goda Aksamitauskaitė Renginių kuratorė

(8 5) 212 2997

goda@ndg.lt

 

Laura Grigaliūnaitė  Dizainerė

(8 5) 2195965

laura@ndg.lt

Ūkio tarnyba    
Vilma Korlienė Vedėja

(8 5) 219 5962
mob. 8 674 94 105

vilma@ndg.lt

 

Marijus Okockis Vyr. inžinierius 

(8 5) 2195964
mob. 8 674 94 192

marijus@ndg.lt

 

Darius Gricius Vyr. technikas

(8 5) 2195964

 

Justinas Stirblys Vyresn. technikas

(8 5) 2195964

 

Laima Čiupalienė Lankytojų aptarnavimo operatorė

(8 5) 219 5960

 

Janina Asminavičienė Lankytojų aptarnavimo operatorė

(8 5) 219 5960

 

Rasa Balandienė, Zina Bankauskienė, Gražina Černiavskienė Ekspozicijų konsultantės

(8 5) 219 5964

 

 

Atnaujinta: 2021-08-31