Karjera

Lietuvos nacionalinis dailės muziejus kviečia prie komandos prisijungti:

 

  • finansininką

Darbo pobūdis – muziejaus biudžeto formavimas, išlaidų sąmatų projektų ir pagrindinių rodiklių parengimas, atskaitingų asmenų ir gautinų sumų apskaita. Jei turite universitetinį socialinių mokslų studijų srities finansų ir apskaitos ar ekonomikos studijų krypties išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ir ne mažesnę kaip trejų metų darbo patirtį finansų ir buhalterinės apskaitos srityje (darbo patirtis FVAIS ir SIS sistemoje būtų privalumas) – Jūsų CV laukiame el. p. karjera@lndm.lt. Darbo užmokestis nuo 1700 Eur (prieš mokesčius).  

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

 

  • Radvilų rūmų dailės muziejaus lankytojų aptarnavimo operatorių 

Darbo pobūdis – parduoti bilietus, leidinius bei suvenyrus, pristatyti ir teikti informaciją muziejaus lankytojams apie vykstančias parodas, kultūrinius ir edukacinius renginius. Jei mėgstate bendrauti su žmonėmis, gerai kalbate anglų kalba (kitų kalbų mokėjimas ir darbo su kasos aparatu patirtis būtų privalumas) – Jūsų CV laukiame el. p. karjera@lndm.lt. Darbo užmokestis nuo 1100 Eur (prieš mokesčius).

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

 

  • Radvilų rūmų dailės muziejaus ekspozicijos konsultantą

Darbo pobūdis – konsultantas pristato ir teikia muziejaus lankytojams informaciją apie veikiančias parodas ir ekspozicijas bei atskirus meno kūrinius, pagal poreikį veda ekskursijas ar prisideda prie edukacinių renginių įgyvendinimo. Jei mėgstate bendrauti su žmonėmis, kalbate anglų kalba (kitų kalbų mokėjimas būtų privalumas) – Jūsų CV laukiame el. p. karjera@lndm.lt. Darbo užmokestis nuo 950 Eur (prieš mokesčius).

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

 

  • Radvilų rūmų dailės muziejaus administratorių

Jei turite aukštąjį išsilavinimą, ne mažesnę kaip trejų metų darbo patirtį pastatų eksploatacijos ir priežiūros srityje bei labai gerai mokate valstybinę kalbą – Jūsų CV ir motyvacinio laiško laukiame el. p. karjera@lndm.lt iki 2022 m. gruodžio 8 d. Darbo užmokestis nuo 1250 Eur (prieš mokesčius). Kintama darbo užmokesčio dalis priklauso nuo asmeninių ir organizacijos tikslų pasiekimo.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

 

  • Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vedėją

Jeigu Jūs domitės menu ir nusimanote kultūros sklaidos procesuose, svajojate dirbti su žymiausių Lietuvos kūrėjų ir užsienio menininkų parodų viešinimu, intriguoja galimybė prisijungti prie talentingų kuratorių, meno istorikų, tyrėjų, meno edukatorių būrio devyniuose padaliniuose trijuose Lietuvos miestuose, turite marketingo, komunikacijos ar vadybos krypties magistrą, turite ne mažesnę kaip trijų metų darbo patirtį komunikacijos ir rinkodaros srityje, esate įgijęs ne mažesnę kaip vienų metų vadovaujamo darbo patirtį, esate komunikabilus, turite idėjų ir norite jas realizuoti muziejuje, mokate anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu, laukiame Jūsų CV ir motyvacinio laiško el. p. karjera@lndm.lt iki š. m. sausio 31 d.

Mėnesinis atlygis (bruto) 2232 €/mėn.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

 

  • Radvilų rūmų dailės muziejaus Vyriausiasis edukatorių

https://portalas.vtd.lt/lt/radvilu-rumu-dailes-muziejaus-vyriausiasis-edukatorius-pareigines-algos-pastoviosios-dalies-koeficientas-6-65-322;863050.html

Konkursas galioja iki 2023 m. kovo 13 d.

Atnaujinta: 2023-02-28