Infrastruktūros valdymo centras

Didžioji g. 4, Vilnius

 

 

Simonas Matulevičius L. e. p. vadovas 

(8~5) 262 1883, 8 659 58059

simonas.matulevicius@lndm.lt

 

Parodų įrengimo skyrius

Didžioji g. 4

 

 

Andrius Melys Vedėjas

(8~5) 262 1883, 8 615 20515

andrius.melys@lndm.lt

 

Vadim Šamkov Parodų dizaineris

(8~5) 262 1883, 8 659 58063

vadim.samkov@lndm.lt

 

Vidas Juršėnas, Dainius Markevičius, Tomas Orlovas, Leonas Abromaitis, Vladislav Michailovsij Parodų įrengimo technikai (8~5) 262 1883

Ūkio skyrius

Didžioji g. 4, Gerosios Vilties g. 10, Vilnius

   
Vasilij Fiodorov Vedėjas

(8-5) 262 86 79, 8 659 06705

vasilij.fiodorov@lndm.lt

 

Mantas Markevičius Vyr. inžinierius

(8~5) 262 1883, 8 682 45347

mantas.markevicius@lndm.lt

 

Petras Krivickas

Statinių techninės priežiūros inžinierius

8 616 47 742

petras.krivickas@lndm.lt

Tadas Germanavičius Elektrikas

(8~5) 261 16 14

 

Bronislovas Aleknavičius Vairuotojas

(8~5) 261 16 14, 8 659 58055

 

Jonas Aleksa Vairuotojas

(8~5) 261 16 14, 8 659 58071

Leonardas Avlas Stalius

(8~5) 261 16 14, 8 659 57863

 

Donatas Urbonavičius, Antanas Poliakas Santechnikai

(8~5) 261 16 14

 

Romanas Adamovičius, Vladislavas Kislovskis, Andrej Lipskij, Liudvikas Kesminas, Justinas Malinauskas Aukštos kvalifikacijos darbininkai

(8~5) 261 16 14

 

Informacinių sistemų priežiūros skyrius

Didžioji g. 4

 

 

Povilas Korla Vedėjas

(8~5) 262 1883, 8 686 14745

povilas.korla@lndm.lt

 

Tomas Baravykas Serverinės administratorius

(8~5) 262 1883, 8 659 58060

tomas.baravykas@lndm.lt

 

Žilvinas Valančius IT inžinierius

(8~5) 262 1883, 8 659 58070

zilvinas.valancius@lndm.lt

 

Tadas Rakauskas Programuotojas

(8~5) 262 1883

tadas.rakauskas@lndm.lt

Andrius Dukšta IT infrastruktūros specialistas

(8~5) 262 1883

andrius.duksta@lndm.lt

Atnaujinta: 2021-04-14