Filialas Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centras

Apie centrą >

 

Didžioji g. 4, Vilnius
Tel.: (8 5) 261 9670
El. p.: info@limis.lt

 
Donatas Snarskis LM ISC LIMIS l. e. p. vadovas

(8 5) 262 1883

8 659 60889

donatas.s@limis.lt

Laima Bačkienė Administratorė (8 5) 262 1883
laima@limis.lt
Arnoldas Urbelis
LIMIS administratorius (8 5) 262 1883
8 659 12881

arnoldas@limis.lt
Agota Agnė Čerkašina Informacinių sistemų ir internetinių svetainių administratorė

(8 5) 262 1883

agota@limis.lt

Mindaugas Vosylius LIMIS sistemos el. paslaugų administratorius

(8 5) 262 1883

mindaugas.vos@limis.lt

Meda Musteikytė Juristė

(8-5) 262 1883

meda@limis.lt

 

Skaitmeninimo skyrius

   
Skirmantė Kvietkauskienė Vedėja

(8 5) 261 2008

8 674 94053

skirmante@limis.lt

Tomas Kapočius
Skaitminintojas-fotografas (8 5) 262 1883
tomas@limis.lt
Laimutė Strolytė Vyr. skaitmenintoja (8 5) 262 1883
laimute@limis.lt
Antanas Lukšėnas Skaitmenintojas–fotografas (8 5) 262 1883
luksenas@muziejus.ldm.lt
Irena Aleksienė Skaitmenintoja (8 5) 262 1883
irena.a@limis.lt
Ieva Petkevičiūtė  Skaitmenintoja (8 5) 262 1883
ieva@limis.lt
Vaidotas Aukštaitis  Skaitminintojas-fotografas 

(8 5) 262 1883 

vaidotas@limis.lt 

 

Metodinis skyrius

   
Dalia Sirgedaitė Vedėja (8 5) 262 1883
dalia@limis.lt
Laura Kašinskienė Vyr. redaktorė

(8 5) 262 1883

laura@limis.lt

Giedrė Mikulskaitė-Voronko Vyr. metodininkė

(8 5) 262 1883

giedre@limis.lt

Rasa Dargužaitė-Riškienė  LIMIS klasifikavimo turinio administratorė

(8 5) 262 1883

rasa@limis.lt

Bartė Kuolytė Komunikacijos specialistė  (8 5) 262 18 83
barte@limis.lt
     
Kauno regiono muziejų skaitmeninimo centras    
Dr. Raimonda Norkutė Vyr. metodininkė (8 37) 32 36 03
kaunormsc@gmail.com
Daina Zozaitė Vyr. metodininkė (8 37) 32 36 03
kaunormsc@gmail.com
Klaipėdos regiono muziejų skaitmeninimo centras    
Vismantas Ragaišis Vyr. metodininkas 8 679 83 600
v.ragaisis@muziejus.lt
Šiaulių regiono muziejų skaitmeninimo centras    
Valdas Ručinskas Vyr. metodininkas

(8 41) 52 43 93

v.rucinskas@ausrosmuziejus.lt

 

Atnaujinta: 2021-04-14