Dėl koronaviruso iki 2021 m. sausio 31 d. nedirbs visi Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus padaliniai

Dėl karantino iki 2021 m. sausio 31 d. bus uždaryti visi Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus padaliniai ir nevyks numatyti renginiai. Tačiau nenusiminkite, esame parengę Jums staigmenų, kurias rasite:

 

 

 

 

 

 

 

Tęsiasi Jūsų pamėgta rubrika #muziejusjūsųnamuose 

 

Facebooke paspaudę grotažymę #muziejusjūsųnamuose rasite įdomybių apie mūsų muziejuje saugomus eksponatus ir ką tik atsidariusias, bet šiuo metu nepasiekamas parodas: Michaelio Rakowitzo parodą „Nematomo priešo būti neturėtų (G salė)“, „Įminti Paryžių: VDA rezidencijos Cité Internationale des Arts istorijos“, parodą „Protesto menas: sovietmečio nepaklusnieji“, sudarytą iš muziejui dovanotos Vladimiro Tarasovo kolekcijos, Vytauto Valiaus parodą „Jausti savo žemę…“ ir kt. Nors muziejaus durys užsivėrė, mes ir toliau dalinsimės įdomiausių eksponatų istorijomis, filmuotomis ekskursijomis, edukatorių pasakojimais ir patarimais užsiėmimams namuose su mažaisiais. Muziejaus svetainėje taip pat skelbsime naujausių leidinių ištraukas, restauratorių straipsnius apie įdomiausius restauruojamus meno kūrinius, o rinkinių kuratoriai dalinsis savo tyrinėjimais ir atradimais. Tad nenuobodžiausime ir netrukus susitiksime vėl!

 

 

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad internete gausu muziejinės medžiagos. Kviečiame pasinaudoti galimybe paklaidžioti po virtualius muziejaus fondus ir dalinamės keliomis nuorodomis:

 

Lietuvos muziejų vertybės internete: www.limis.lt 

  

Virtualios parodos: www.limis.lt/virtualios-parodos  

  

3D skaitmeninių vaizdų kolekcijos: sketchfab.com/limis/collections  

 

Virtualių parodų svetainė „Eksponatai, kuriuos verta pamatyti“:  parodos.emuziejai.lt

 

LNDM projektas „Spalvink Vilnių“: www.lndm.lt/spalvink-vilniu

 

LNDM projektas „Vilniaus gatvės“: www.lndm.lt/vilniaus-gatves

 

Svetainė „Lietuvos muziejų virtualios parodos“ www.muziejai.lt/emuziejai/index.asp 

 

Svetainė „Lietuvos muziejų lobiai“ www.muziejai.lt/lobiai 

 

 

 

Sveikatos, ramybės ir prasmingų akimirkų!