Naujos nuolaidos muziejaus lankytojams

Lietuvos nacionalinis dailės muziejus (LNDM) pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA), Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) ir internetine platforma „Vilnius yra mokykla“. Šios sutartys užtikrina įvairias lengvatas – nuolaidas, nemokamus apsilankymus padaliniuose ir edukacijose – naujoms lankytojų grupėms.  

 

LNDM, siekdamas atkreipti dėmesį į emocinę gerovę, užtikrina POLA kortelių turėtojams ir vienam juos lydinčiam asmeniui apsilankymus LNDM ekspoziciniuose padaliniuose su 50 % nuolaida. Anksčiau vykdyti ir vykdomi tyrimai bei projektai rodo, jog muziejaus aplinka ir paslaugos suteikia momentinę emocinę naudą.  

 

VSAT darbuotojai, VSAT Pasieniečių mokyklos kursantai, Pasieniečių klubo nariai gali nemokamai lankytis LNDM ekspoziciniuose padaliniuose.  

 

Nemokamai dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose gali Vilniaus bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviai, užsiregistravę į konkrečius edukacinius užsiėmimus per internetinę platformą „Vilnius yra mokykla“. 

 

Visas LNDM taikomas lengvatas lankymo bilietams ir paslaugoms rasite paspaudę šią nuorodą.