Prano Gudyno restauravimo centro restauratorėms – apdovanojimai už išskirtinį darbą kultūros paveldo srityje

2018 m. balandžio 20 d., minint Tarptautinę paminklų ir paminklinių vietovių apsaugos dieną, nominacijos „Už išskirtinį darbą kultūros paveldo srityje“ apdovanojimai buvo įteikti restauravimo specialistų ir mokslininkų kolektyvui – dr. Jūratei Senvaitienei, Janinai Lukšėnienei, dr. Aleksiejui Luchtanui, Laimai Janinai Vedrickienei – už leidinių serijos „Muziejinių eksponatų priežiūra“ penkių recenzuotų knygų sudarymą, išleidimą ir pristatymą ir dizaineriui maketuotojui Vidui Čerkauskui už leidinių serijos meninį vientisumą.

 

Autoritetinga vertinimo komisija, sudaryta iš Restauratorių sąjungos narių ir kitų kultūros paveldo apsaugos specialistų, Lietuvos muziejų asociacijos pateiktą kolektyvinį darbą – leidinius „Muziejinių eksponatų priežiūra“ nominacijai atrinkto vienbalsiai.

 

Kultūros paveldo departamentas kartu su Lietuvos archeologijos draugija ir Lietuvos restauratorių sąjunga, siekdami 2018 m. Europos kultūros paveldo metais populiarinti mūsų šalies kultūros paveldo įvairovę, skatinti visuomenės susidomėjimą pažinti krašto istoriją bei jos indėlį šių dienų gyvensenai, paskelbė nominacijos už išskirtinius nuopelnus ir darbus kultūros paveldo srityje.

 

Džiaugiamės ir sveikiname koleges!

 

Lietuvos muziejų asociacijos informacija

Išsamiau>