Nuotoliniai edukaciniai užsiėmimai Prano Domšaičio galerijoje darželinukams ir mokiniams

Užsisakyti galite Kultūros paso programoje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UŽSIĖMIMAI PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIAMS

 

Kaip asiliukas draugą surado

Edukacinis užsiėmimas kviečia pradinių klasių mokinius keliauti su nenuorama asiliuku iš jaukios sodybos Kuršių marių pakrantėje iki tolimosios Pietų Afrikos, pasižvalgyti nuo Gerosios Vilties kyšulio viršūnės ir įsitikinti, kad draugystė ir draugų pagalba – svarbiausia. Kartu pasekę pasaką ir sulaukę laimingos pabaigos, ieškosime pasakoje pamatytų paveikslų dailininko P. Domšaičio nuolatinėje kūrybos ekspozicijoje, aptarsime juos ir patys kursime savo vaizdines istorijas apie draugystę. O buvo taip…

https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/6557

 

Kartą senojoje Klaipėdoje…

Prekeiviai iš tolimųjų kraštų ir artimiausių kaimų atkeliaudavo į senosios Klaipėdos turgų laivais ir vežimais, sklidinais nuostabiausių daiktų. Bet vieną dieną turguje prasidėjo keisti įvykiai…

Edukacinis užsiėmimas „Kartą senojoje Klaipėdoje“ kviečia ne tik pamatyti pasaką, sukurtą pagal muziejaus taikomosios dekoratyvinės dailės parodos eksponatus, bet ir patiems tapti nuotaikingų senojo turgaus istorijų dalyviais.

https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/6552

 

 

UŽSIĖMIMAI VIDURINIŲ IR AUKŠTESNIŲ KLASIŲ MOKINIAMS:

 

O tuo metu Klaipėdoje… atsirado Mėmelis!

Lietuva turėjo vieną karalių, o kiek jų turėjo Klaipėda? Kuris pavadinimas atsirado anksčiau – „Klaipėda“ ar „Mėmelis“? Kas įkūrė miestą, o kas ilgus amžius buvo jo aršūs priešai? Kelionė į uostamiesčio praeitį taps tikru galvosūkiu, kurį išspręsti padės jūsų žinios ir išradingumas. Painios Klaipėdos praeities pažinimas praturtins Lietuvos istorijos žinias ir padės sukurti miesto istorinį paveikslą iš Klaipėdos dailės muziejaus eksponatų.

https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/6172

 

Spalvų pasaulyje

Nuo spindulio iki potėpio. Spalvų spektras labai platus! Mokslininkų atradimai taps įkvėpimo šaltiniu kūrybai, o tapybos kūriniai – rimtais „spalvosūkiais“, kuriuos išsprendę pažinsime nuostabų spalvų pasaulį.

https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/5854

 

 

Daugiau informacijos el. paštu  klaipedos.edukacija@lndm.lt arba tel. +370 615 67288

Liepų g. 33, LT-92145 Klaipėda
Tel. / faks. (8 46) 410 416; tel. (8 46) 410 412
klaipedos.muziejus@lndm.lt