Karjera

Lietuvos nacionalinis dailės muziejus kviečia prie komandos prisijungti finansininką.  

Darbo pobūdis – muziejaus biudžeto formavimas, išlaidų sąmatų projektų ir pagrindinių rodiklių parengimas, atskaitingų asmenų ir gautinų sumų apskaita. Jei turite universitetinį socialinių mokslų studijų srities finansų ir apskaitos ar ekonomikos studijų krypties išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ir ne mažesnę kaip trejų metų darbo patirtį finansų ir buhalterinės apskaitos srityje (darbo patirtis FVAIS ir SIS sistemoje būtų privalumas) – Jūsų CV laukiame el. p. karjera@lndm.lt. Darbo užmokestis nuo 1700 Eur (prieš mokesčius).  

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

 

 

Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus padalinys Vilniaus paveikslų galerija ieško:

 

  • lankytojų aptarnavimo operatoriaus

Darbo pobūdis – parduoti bilietus, leidinius bei suvenyrus, pristatyti ir teikti informaciją muziejaus lankytojams apie vykstančias parodas, kultūrinius ir edukacinius renginius. Jei mėgstate bendrauti su žmonėmis, kalbate anglų kalba (kitų kalbų mokėjimas ir darbo su kasos aparatu patirtis būtų privalumas) – Jūsų CV laukiame el. p. karjera@lndm.lt. Darbo užmokestis nuo 880 Eur (prieš mokesčius).

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

 

 

  • ekspozicijos konsultanto

Darbo pobūdis – pristato ir teikia muziejaus lankytojams informaciją apie veikiančias parodas ir ekspozicijas bei atskirus meno kūrinius, pagal poreikį veda ekskursijas ar prisideda prie edukacinių renginių įgyvendinimo. Jei mėgstate bendrauti su žmonėmis, kalbate anglų kalba (kitų kalbų mokėjimas būtų privalumas) – Jūsų CV laukiame el. p. karjera@lndm.lt. Darbo užmokestis nuo 850 Eur (prieš mokesčius).

 

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atnaujinta: 2022-06-29