Edukaciniai pasivaikščiojimai

GRAFŲ TIŠKEVIČIŲ RŪMAI – ARCHITEKTO FRANZO SCHWECHTENO KŪRINYS

 

Pristatomi išlikę architekto F. H. Schwechteno projektuoti statiniai. Susipažįstama su Palangos rūmų statybos geneze lyginant architekto brėžinius ir piešinius su įgyvendintu projektu. Praktinės užduotys – tarsi linksmos orientacinės varžybos po ir aplink… rūmus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E. F. ANDRÉ – PALANGOS BIRUTĖS  PARKO KŪRĖJAS

 

PGM_edu_RomantiskosSusipažįstama su E. F. André Lietuvoje ir pasaulyje sukurtais parkais. Vaikštinėjant parku, aptariami žymaus kūrėjo kūrybos principai, atliekamos praktinės užduotys.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIRUTĖS PARKO PASLAPTYS

 

Tai ekskursija su užduotimis po parką. Vaikščiosime, bėgiosime, ieškosime, stebėsime, laipiosime, ragausime. Sužinosime, kas įkūrė Palangos parką, kokie kitų kraštų medžiai buvo pasodinti ir ar jie dar čia yra. Ieškosime kiškio daržo ir vabalų viešbučio. Jei pasiseks, pamatysime kormoraną, žaltį ir, žinoma, antis.

 

Pritaikyta 1-5 klasių moksleiviams parke, šeimoms.  Trukmė 1,5 val.

 

 

 

GINTARO MUZIEJAUS LIŪTUKO PASAKOJIMAI

 

Palangos gintaro muziejaus liūtuko pasakojimai vaikams
Edukacinis pasivaikščiojimas Tiškevičių rūmų aplinkoje ir Birutės parke. Susitinkame prie Liūtuko skulpūrėlės ir pasikalbėdami apie grafų laikus vaikštome aplink rūmus. Eidami ne tik klausome, bet ir atliekame užduotėles pagal visiems padalintas korteles. Kalbamės ir apie parko sukūrimo istoriją, ieškome skirtumų ir netikėtumų. Galiausiai leidžiamės į tolimesnį kelią – link mažojo parterio ir Birutės kalno. Pakeliui pastebime įdomesnius augalus. Pasivaikščiojimo pabaiga – Birutės kalno viršūnė.   Trukmė – 1 val.

Vytauto g. 17, LT-00101 Palanga
+370 460 30 314
gintaro.muziejus@lndm.lt