Sylvios Plachy parodos „Kada bus rytojus“ uždarymo renginiai

2023 m. sausio 27 – 29 d.

Parodos fragmentas. Fot. Gintarė Grigėnaitė

Radvilų rūmų dailės muziejus ragina nepraleisti paskutinės progos aplankyti Sylvios Plachy parodą „Kada bus rytojus“ ir kviečia į parodos išlydėjimo renginius!

 

Sausio 27 d. 17 val. Radvilų rūmų dailės muziejus kviečia lankytojus į pasivaikščiojimą su kuratore Justina Augustyte po parodą „Kada bus rytojus“, supažindinsiantį su vengrų kilmės JAV fotografės Sylvios Plachy kūryba bei jos kontekstais, padėsiantį įminti menininkės fotografijų pasakojimus ir praskleisiantį parodos rengimo užkulisius.

 

Sausio 28 d. 14 val. Radvilų rūmų dailės muziejus kviečia lankytojus į ekskursiją su gidu po parodą „Kada bus rytojus“, kurioje lankytojams bus pristatyta vengrų kilmės JAV fotografės Sylvios Plachy kūryba ir už jos fiksuojamų vaizdų slypinčios istorijos. Parodoje esančiose fotografijose įamžinta ne tik Niujorko – miesto, kuriame menininkė gyvena ir dirba – kultūra, socialinis gyvenimas, ryškios asmenybės bet ir vietos bei žmonės visame pasaulyje.

 

Sausio 29 d. 14 val. Kūrybinės dirbtuvės „Linkėjimas rytojui“ lydinčios parodą šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais. Sylvios Plachy fotografijų parodoje „Kada bus rytojus“ stebimos kasdienės situacijos, pilnos gyvenimiškų emocijų. Svarbi vieta čia skiriama ir gyvūnams, jų portretams. Susitikę pasvarstysime, kokią istoriją jie pasakoja, ką patiria nuotraukų herojai, kaip šias nuotaikas fiksuodama jautėsi pati fotografė. Sustosime prie autorės kurtų atvirlaiškių, susitikimo patirtis perkelsime į savo kūrybos atvirutes, kursime žaismingus palinkėjimus.

 

 

Anketa registracijai į renginius: bit.ly/3R2LVBf

Ekskursijos ir kūrybinės dirbtuvės vyks lietuvių kalba.
Trukmė ~1 val.
Sausio 27 ir 28 dienų ekskursijos nemokamos, tačiau privaloma įsigyti muziejaus lankytojo bilietą.

Sausio 29 d. yra nemokamas muziejų lankymo sekmadienis, todėl muziejaus lankymas ir kūrybinės dirbtuvės nemokamos.

 

Organizatoriai: Radvilų rūmų dailės muziejus, Radvilų rūmų dailės muziejaus edukacija, Lietuvos nacionalinis dailės muziejus.

Vilniaus g. 24, LT-01402 Vilnius
(8 5) 262 0981, (8 5) 250 5824
radvilu.rumai@lndm.lt