Kai menas padeda susikalbėti. Vyresnės kartos žmonių ir šiuolaikinių menininkų kūrybiniai susitikimai

Valentino Klimašausko ekskursija mugėje ArtVilnius. Organizatorių nuotr.

Ar menas padeda susikalbėti? Šį klausimą kelia jauni šiuolaikiniai menininkai ir kviečia vyresnės kartos žmones kartu atrasti atsakymą į jį.

 

Nuo 2022 m. gegužės mėn. Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto lankytojai susitiko su šiuolaikinio meno kūrėjais ir tyrėjais jų parodose, studijose, Nacionalinėje dailės galerijoje, kultūros komplekse SODAS 2123, meno mugėje „ArtVilnius“.

 

Vieni susitikimai praturtino žiniomis, kiti patirtimis, vieni stebino, kiti inspiravo. Bet visuose svarbiausia buvo bendrauti, dalintis įžvalgomis ir suprasti, kaip ir kodėl menininkai kuria kūrinius, kaip ir kodėl žiūrovai juos priima.

 

Kūrybinių dirbtuvių, ekskursijų, susitikimų, apsilankymų parodose ir studijose ciklas tęsis ir 2023 m.

 

 

Projekto kuratoriai: Tomas Daukša, Marta Frėjutė, Eglė Nedzinskaitė, Irena Ūsaitė

 

Projekte dalyvaujantys menininkai ir kuratoriai: Akvilė Anglickaitė, Žygimantas Augustinas, Milda Dainovskytė, Tomas Daukša, Marta Frėjutė, Danutė Gambickaitė,  Severija Inčirauskaitė-Kriaunevičienė, Valentinas Klimašauskas, Elona Lubytė, Robertas Narkus, Marija Puipaitė, Andrejus Polukordas, Dominykas Sidorovas, Greta Skamaročiūtė, Vadim Šamkov, Julijonas Urbonas, Darius Žiūra, Jonas Žukauskas

 

Projektą finansuoja

Konstitucijos pr. 22, LT-08105 Vilnius
www.ndg.lt

Taip pat žiūrėkite

Galerija

Kai menas padeda susikalbėti