Edukacinė programa vaikams ir jaunimui „Dailės tyrinėjimai“, lydinti XVI–XIX a. Vakarų Europos tapybos ekspoziciją

Nežinomas XVII a. dailininkas. Apeiginė puota. LNDM

Mažylių puota

 

Ikimokyklinio amžiaus vaikams

 

Kaip skanu ir įdomu! Ateikite ir pamatysite, ką galima įsigyti daržovių ir paukštienos parduotuvėje, ką ragauja angeliukai ir kokias bandeles dalina šventoji Elžbieta! Mažieji muziejaus lankytojai kviečiami prie muziejaus stalo, kur žaidybinių užduočių metu kalbėsimės apie maistą ir jo reprezentaciją mene, išsiaiškinsime, ką anksčiau valgė žmonės, ką mėgstame valgyti šiandien, kas sveika ir skanu.

 

 

Čia tai bent!

 

Jaunesniojo amžiaus mokiniams

 

Gausiai nukrauti stalai, medžioklės, piemenys, jų bandos – kaip skirtingai anuomet gyveno žmonės! Atrasti skirtumus mums padės komikso medija: pasitelkę kūrybines užduotis pabandysime palyginti, kuo skiriasi ir kuo panaši ankstesnių amžių buitis ir aplinka, o atradę raktinius žodžius kursime savo pasakojimą, kur istorinės ribos išsitrina ir kartu sugyvena netikėčiausios, iš skirtingų amžių atkeliavusios gyvenimiškos detalės.

 

Kultūros paso paslauga, užsiėmimai vyksta parodoje: https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/5579

           

 

Ieškant herojaus

 

Vyresniojo amžiaus mokiniams

 

Iš kur kyla šiuolaikinių filmų ir serialų scenarijai? Kur atveda tikrojo herojaus paieškos? Į tai atsakyti padės mitologijos pasaulis, kupinas netikėčiausių istorijų, per kartų kartas atkeliavusių iki mūsų įvairiausių žanrų pavidalais. Dalyviai ners į Vakarų pasaulio įkvėpimu ir pagrindu tapusias kultūrines tradicijas ir pasitelkę kūrybines užduotis atpažins paveiksluose atspindėtus pasakojimus, juos lydinčius papročius ir simbolius. Galiausiai ir patys įsivaizduos, kokia galėtų būti šiuolaikinio herojaus istorija, kurs naujos kartos mitą.

 

Kultūros paso paslauga, užsiėmimai vyksta parodoje: https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/4814

 

 

 

Užsiėmimai vyksta parodoje, vedami grupei (10–28 asm.)

Ikimokyklinio amžiaus vaikams užsiėmimai nemokami

Bilieto kaina vienam mokiniui – 3 Eur

Būtina išankstinė registracija tel. 8 659 58066, el. p. radvilos.edukacija@lndm.lt

Vilniaus g. 24, LT-01402 Vilnius
+370 5 250 5824
radvilu.rumai@lndm.lt