Akcija „Neišmesk manęs…“ tęsiasi

LM_Neismesk_manes
Per akciją „Neišmesk manęs“ padovanoti laikrodžiai atgimė Laikrodžių muziejuje surengtoje parodoje „O aš išlikau“

Kiekvienas iš mūsų vienokiais ar kitokiais laikrodžiais sekame laiką. Visi pastebime, kad šie mūsų gyvenimo „palydovai” genda, lūžta, tampa nebemadingi. Vienus laikrodžius keičiame kitais ir taip užmarštin nueina ištikimai tarnavę laiko sergėtojai. Kiekvienas iš Jūsų, manome, turite tiek senovinių, tiek šiuolaikinių nebereikalingų, „atitarnavusių”, sugedusių laikrodžių. Atnaujinant namų interjerą dažnam kyla klausimas, kur dėti nebereikalingą, bet prisiminimus šildantį laikrodį. Gal tai vestuvinė, gimtadienio ar jubiliejaus dovana, gal brangus atsiminimas iš kelionės…

 

Laikrodžių muziejus (Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus padalinys) jau daug metų skelbia akciją „Neišmesk manęs“. Prašome klaipėdiečių, miesto svečių neišmesti laikrodžių – verčiau atneškite juos į Laikrodžių muziejų (Liepų g. 12, Klaipėda). Dabar šie laikrodžiai galbūt atrodo neįdomūs, o pagalvokime, kaip įdomu juos bus pamatyti ekspozicijoje po 50 metų. Atnešti laikrodžiai  panaudojami  ir Laikrodžių muziejaus edukacinėje veikloje, supažindinant vaikus su laikrodžių įvairove. 

Žmonės, padovanoję Laikrodžių muziejui laikrodį ar kelis, galės nemokamai apsilankyti muziejaus ekspozicijoje ir maloniai praleisti laisvalaikį.

 

Per akciją „Neišmesk manęs“ klaipėdiečiai bei kiti Lietuvos gyventojai jau yra padovanoję daugiau nei 450 nebenaudojamų žadintuvų, sieninių, pastatomų, rankinių laikrodžių. Sukaupus šitokią gražią kolekciją, muziejus, norėdamas padėkoti laikrodžius padovanojusiems lankytojams, 2010 m. kovo mėn. buvo surengęs parodą „O aš išlikau“. Joje buvo eksponuojami padovanotieji XX a. II pusės  laikrodžiai. Tikimės šią parodą ateityje pakartoti ir parodyti lankytojams naujai padovanotus laikrodžius.

 

Laukiame Jūsų ir nebenaudojamų laikrodžių Laikrodžių muziejuje. Detalesnę informaciją apie šią akciją suteiksime tel. (8 46) 410 417 bei  el. paštu laikrodziu.muziejus@lndm.lt

 

 

Laikrodžių muziejaus vyr. muziejininkė Giedrūda Kazonienė

 

Liepų g. 12, LT-92114 Klaipėda
+370 46 410 413, +370 46 410 414
+370 46 410 417
laikrodziu.muziejus@lndm.lt
www.muziejai.lt/klm/index.htm