Vilniaus paveikslų galerijos nuolatinės ekspozicijos pritaikymas sensorinę negalią turintiems asmenims

Videogidas gestų kalba

Šis gidas – tai mobili programėlė planšetėje, kuri lankytojus lydės Vilniaus paveikslų galerijos nuolatinėje ekspozicijoje. Filmuotoje medžiagoje pristatomi pasakojimai apie eksponatus gestų kalba. Vilniaus paveikslų galerijos videogidas yra nemokamas, tačiau būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą su nuotrauka. Galima muziejaus darbuotojų pagalba – supažindinimas su videogido naudojimosi galimybėmis.

Naudojimosi instrukcija
Regos sutrikimų ar negalią turintys lankytojai, padedami lydinčio asmens ar gido, gali pasinaudoti planšetiniu kompiuteriu ir jame esančiais garso įrašais

Leidinys „Pažinti meną pojūčiais. Lietuvos dailė XVI–XX a. pr.“

Bendradarbiaujant su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga Vilniaus paveikslų galerijos nuolatinei ekspozicijai parengtas leidinys „Pažinti meną pojūčiais. Lietuvos dailė XVI–XX a. pr.“. Jame pristatomos reljefinės kūrinių kopijos bei tekstai apie eksponatus Brailio raštu. Muziejaus ekspozicijos lankytojai turi galimybę su leidiniu susipažinti nemokamai, tačiau būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą su nuotrauka. Taip pat yra galimybė paprašyti muziejaus darbuotojų pagalbos – jie padės susipažinti su leidiniu ir lydės po ekspozicijos sales.

 

 

Informacija teikiama tel.: (8 5) 212 1477, 8 659 58 066

 

Rėmėjai:

:

Adresas: Didžioji g. 4, LT-01128 Vilnius
Tel. / faks. +370 5 261 1685
vpg@lndm.lt