Mados kūrėjo dirbtuvė

Agnės Kuzmickaitės parodoje „Drugelio efektas“

Kostiumo dizaino ateljė

 

Pagrindinė žodžio ateljė reikšmė – menininko dirbtuvė, tačiau daugumai žinoma, kad taip buvo vadinamos būtent siuvimo dirbtuvės, į kurias eidavo mūsų močiutės norėdamos pasisiūti ypatingą, sau tinkantį, rūbą. Šiais laikais damos, panelės ir gražuolės lankosi pas kostiumo dizainerius, kurie geba sukurti ypatingus, vienetinius ir madingus rūbus. Edukacinio užsiėmimo metu pakviesime moksleivius apsilankyti mados dizaino parodoje „Drugelio efektas“, o vėliau muziejaus edukacinėse dirbtuvėse tapti tikrais dizaineriais ir sukurti madingą vyrišką arba moterišką rūbą iš popieriaus.

 

Edukacinis užsiėmimas skirtas 1–4 klasių mokiniams, pritaikomas neįgaliesiems.

 

 

Drugelis ir peteliškė

 

Parodoje „Drugelio efektas“ aksesuaras „drugelis“ įgyja ypatingą statusą – tai renginio autorės, mados kūrėjos Agnės Kuzmickaitės kūrybinis ženklas, kolekcijose pavirstantis ir ornamentu, ir aksesuaru, ir kostiumą formuojančiu pagrindu. Edukacijos dalyviai, apsilankę parodoje su gidu, bus pakviesti į muziejaus edukacines dirbtuves, kuriose kartu su edukatoriais sukurs savo unikalų drugelį ar peteliškę bei pritaikys jį prie tinkamo rūbo.

 

 

 

Edukacinis užsiėmimas skirtas 5–12 klasių mokiniams bei suaugusiesiems, pritaikomas neįgaliesiems.

 

Užsiėmimai vyksta Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje (Arsenalo g. 3A, Vilnius) antradieniais–penktadieniais nuo 11 iki 17 val., vedami grupėms (10–25 asm.). Kaina vienam moksleiviui – 3,00 EUR. Informacija teikiama ir užsakymai priimami tel. (8 5) 212 18 13, 262 80 80.

 

„Facebook“ paskyra LNDM edukacijos

Arsenalo g. 3A, LT-01100 Vilnius
Tel. (8 5) 262 8080, (8 5) 212 1813
El. p. tddm@lndm.lt
Muziejus pritaikytas asmenims, turintiems judėjimo sutrikimų