Konkurso „Geras dizainas“ nugalėtojų paroda

2017 m. gegužės 3–birželio 20 d.

„Geras dizainas“ – tai nacionalinis konkursas, skirtas geriausiam dizainui šalyje – Lietuvos įmonių produkcijai ir dizainerių darbams – atrasti ir pristatyti. Dizaino objektus konkursui teikia gamintojai ir dizaineriai, darbus pagal bendrą reglamentą vertina nepriklausoma tarptautinė komisija.

 

2017 m. konkursui buvo pateikta per 250 dalyvių paraiškų, kurios pasiskirstė dešimtyje kategorijų: baldai ir šviestuvai, interjeras, interjero elementai, koncepcija, leidinys, kostiumo dizainas, mados aksesuarai, paslaugų ir socialinis dizainas, produkto / industrinis dizainas, vizualinis identitetas.

 

Kiekvienoje kategorijoje tarptautinė komisija nominavo tris geriausius darbus, iš kurių daugiausiai balsų surinkusysis apdovanotas konkurso prizu, o kiti du – diplomais. Papildomas prizas antrus metus iš eilės skirtas ir publikos favoritui, kuris renkamas balsuojant elektroniniu būdu portale 15min.lt. 

 

Konkurso nugalėtojai jau šeštus metus iš eilės apdovanojami iškilmingos ceremonijos metu, po kurios duris atveria ir konkurso nugalėtojų darbų ekspozicija. Šiais metais nugalėtojai apdovanoti bei darbų paroda įrengta Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje Vilniuje. Parodoje pristatomi visi 30 konkurso komisijos nominuotų darbų bei publikos favoritas.

 

Nugalėtojų darbų paroda Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje veiks iki birželio 20 dienos. Vėliau ekspozicija bus pristatyta ir kituose Lietuvos miestuose.

 

 

Rėmėjai:

 

 

 

 

Arsenalo g. 3A, LT-01100 Vilnius
Tel. (8 5) 262 8080, (8 5) 212 1813
El. p. tddm@lndm.lt
Muziejus pritaikytas asmenims, turintiems judėjimo sutrikimų

Taip pat žiūrėkite

Galerija

Konkurso „Geras dizainas“ nugalėtojų parodos spaudos konferencija