Kalėdinių edukacijų programa

2019 m. lapkričio 27 d. – gruodžio 31 d.

Kūrybinės dirbtuvės „Kalėdinis žaisliukas“. Ilgainiui gimė tradicija per Kalėdas puošti eglę. Prieš daugiau nei šimtą metų Tiuringijos stiklo pūtikams kilo mintis gaminti stiklo rutulius, kurie greitai buvo pritaikyti Kalėdų eglutėms puošti. Kūrybinių dirbtuvių metu kviečiame sukurti savo šventinį žaisliuką ant eglutės – burbulą, tik jį pūsti ne iš stiklo, o nusivelti iš spalvotos vilnos.

 

Edukacinis užsiėmimas skirtas 3–12 klasių mokiniams.

 

Kūrybinės dirbtuvės „Kalėdų Senelis“. Dažniausiai Kalėdų Senelis vaizduojamas kaip mielas, simpatiškas, storas vyras ilga, balta barzda, raudonais drabužiais ir kepure, bei pilnu dovanų maišu. Vaikams pasakojama, kad jis Kūčių vakarą atskrenda šiaurės elniais pakinkytomis rogėmis ir išdalija dovanas geriems vaikams. Likusį metų laiką jis gyvena šiaurėje, kur kartu su savo pagalbininkais elfais gamina dovanėles kitiems metams. Per edukacinį užsiėmimą kviečiame vaikus iš popieriaus ir vilnos susikurti Kalėdų Senelį vaizduojantį žaisliuką eglutei papuošti!

 

Edukacinis užsiėmimas skirtas priešmokyklinio amžiaus (nuo 5 metų) ir pradinių klasių mokiniams. 

 

 

Programos plakatą rasite čia: Programa

Užsiėmimai vyksta Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje (Arsenalo g. 3A, Vilnius) antradieniais–penktadieniais nuo 11 iki 17 val., vedami grupėms (10–25 asmenų).

Kaina vienam moksleiviui – 1,00 EUR, suaugusiajam – 2,00 EUR.

Informacija teikiama ir užsakymai priimami tel.: (8 5) 212 18 13, 262 80 80.

„Facebook“ paskyra: LDM edukacijos

Arsenalo g. 3A, LT-01100 Vilnius
Tel. (8 5) 262 8080, (8 5) 212 1813
El. p. dziuljeta.ziugzdiene@gmail.com, tddm@muziejus.ldm.lt
Muziejus pritaikytas asmenims, turintiems judėjimo sutrikimų