Edukacinė programa parodoje „Veidai iš būtojo laiko: kunigaikščiai Oginskiai – kultūros mecenatai“  

François Xavier Fabre. Amelija Oginskytė. 1808. Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus

Kunigaikščių giminės pėdsakais

Per edukacinį užsiėmimą galėsime geriau susipažinti su šios iškilios giminės istorija ir žymiausiais jų atstovais. Parodoje pamatysime apie jų gyvenimą bylojančius eksponatus – nuo žymių dailininkų sukurtų portretų iki Medičių manufaktūrai priklausiusio stalelio. Sužinosime, kuris iš Oginskių buvo garsiausias muzikas, o kurio žmona garsėjo kaip gražuolė, kaip buvo auklėjami jų vaikai, kuo ši giminė nusipelnė Lietuvos visuomenei. Savo apsilankymą parodoje įamžinsime sukurdami koliažą-atsiminimą.

Edukacinis užsiėmimas skirtas vidurinių ir aukštesnių klasių mokiniams bei jaunimui. Taip pat pritaikomas neįgaliesiems ir specialiųjų poreikių turintiems dalyviams.

 

Kaip iš pasakos…

Kviečiame apžiūrėti parodą, skirtą garsiai kunigaikščių Oginskių giminei – pasigrožėti įspūdingais jos moterų, vyrų ir vaikų portretais, jų dvarų interjero puošmenomis. Bandysime įminti portretų mįsles ir nustatyti Oginskių naudotų daiktų paskirtį. Praktinėje dalyje piešime rūmų gyvenimo epizodus, kursime kunigaikščių portretus.

Edukacinis užsiėmimas skirtas ikimokyklinio amžiaus vaikams ir žemesnių klasių moksleiviams. Taip pat jis pritaikomas neįgaliesiems ir specialiųjų poreikių turintiems dalyviams.

 

 

 

Užsiėmimai vyksta Vilniaus paveikslų galerijoje (Didžioji g. 4) antradieniais–penktadieniais 11–17 val., vedami moksleivių grupėms (10–25 asmenų).

Edukacinio užsiėmimo kaina vienam moksleiviui – 1 Eur.

Ikimokyklinukai, našlaičiai ar tėvų globos netekę vaikai, neįgalieji ir juos lydintys asmenys užsiėmimus lanko nemokamai. 

Informacija teikiama ir užsakymai priimami tel.: 8 659 58056, (8 5) 212 4258

Programos plakatas Edukacija_Oginskiu parodoje

Adresas: Didžioji g. 4, LT-01128 Vilnius
Tel. / faks. (8 5) 212 0841, tel. (8 5) 212 4258
El. p. galerija@ldm.lt