Baigiamoje rodyti Vlado Eidukevičiaus parodoje – simbolinė bilieto kaina, nemokamos ekskursijos ir edukacinė programa suaugusiems

2016 m. balandžio 23 ir 24 d.

Parodos atidarymo akimirka. T. Kapočiaus nuotr.
Parodos atidarymo akimirka. T. Kapočiaus nuotr.

Šį savaitgalį Vilniaus paveikslų galerijoje (Didžioji g. 4) baigiama rodyti VLADO EIDUKEVIČIAUS 125-osioms gimimo metinėms skirta kūrybos paroda „Dailininkas klajūnas“. Parodą jau aplankė per 4 tūkstančius lankytojų, visus, nespėjusius apsilankyti parodoje, muziejus kviečia į specialią savaitgalio programą.

 

Balandžio 23 ir 24 d., šeštadienį ir sekmadienį:

  • bilietas kainuos tik 20 centų
  • 12 ir 16 val. lankytojų lauks nemokamos ekskursijos, išankstinė registracija tel. 212 42 58
  • 14 val. pasivaikščiojimai po parodą suaugusiems tema „Prieškario Lietuvos gyvenimo atspindžiai Vlado Eidukevičiaus kūryboje“. Registracija tel. 8 659 58066.

 

Edukacinio užsiėmimo metu kviesime apžiūrėti tapytojo V. Eidukevi­čiaus parodą, susipažinti su jo biografija, paveikslų sukūrimo istorijomis. Menininkas buvo Kauno keistuolis, galė­jęs viešo vakaro metu pradėti kalbėtis su Rembrandtu, tačiau aristokratiškos ir ne­priklausomos laikysenos, aplankęs dau­gybę užsienio muziejų. Jis nutapė ne vienos žymios asmeny­bės – režisieriaus J. Glinskio, J. Keliuo­čio, A. Žmuidzinavičiaus, V. Čiurlionytės-Karužienės ir kitų – portretus, mėgo fik­suoti vaizdingas Kauno panoramas. Nors daug bendravo su tuometiniais kul­tūros atstovais, bet nesijungė prie meni­ninkų sambūrių. Išliko vienišas, spalvų ir šviesų virpėjimą išpažįstantis individualistas.

Adresas: Didžioji g. 4, LT-01128 Vilnius
Tel. / faks. (8 5) 212 0841, tel. (8 5) 212 4258
vpg@lndm.lt

Taip pat žiūrėkite

Paroda

Vlado Eidukevičiaus 125-osioms gimimo metinėms skirta kūrybos paroda „Dailininkas klajūnas“

Galerija

„Dailininkas Klajūnas“. Parodos atidarymo akimirkos.